Regio agenda

In deze agenda staan alle voor Den Haag, Leiden, Zoetermeer en Delft aangemelde komende activiteiten op Antrovista. Andere agenda's:

zaterdag 23 maart

Beweging in de kunsten

Mens en Kunstdag van de secties voor Beeldende Kunsten en die voor Woord, Muziek en Euritmie van de Antroposofische Vereniging.

Lees verder

zaterdag 23 maart

Oloïde maken in 1 dag

Workshop o.l.v. Joost Poel.

Lees verder

zaterdag 23 maart

Meditatie voor patiënten - Geneeskunde van de toekomst

Voordracht door Peter Selg.

Lees verder

zondag 24 maart

De mysteriën van de toekomst

Peter Selg over het levenswerk van Sergej O. Prokofieff.

Lees verder

maandag 25 maart

De Heks en de Zonnezuster

Voorstelling door het Sjostakovitsj Euritmie Ensemble.

Lees verder

vanaf woensdag 27 maart

Voorjaarsdagen

Van 27 t/m 30 maart zijn er weer open dagen bij Handwerkatelier Sari in Den Haag.

Lees verder

woensdag 27 maart

Lentecursus met yoga en kunstzinnig werken

O.l.v. Judith Steenhorst, kunstzinnig therapeute, en Mirja Zitzner, yogadocente.

Lees verder

woensdag 27 maart

Zingeven aan je leven

Studiecentrum voor antroposofie, lezing door Sylvia Kwarten.

Lees verder

vanaf vrijdag 29 maart

Ruimte voor nieuwe rituelen voor overgangsmomenten in je leven

Twee middagen met Marion Kuipéri.

Lees verder

vanaf zaterdag 30 maart

Een jaar in de (biodynamische) moestuin 2019

Jaarcursus ecologisch (moes)tuinieren met biodynamische elementen, met theorie en veel praktijk.

Lees verder

zaterdag 30 maart

Van takkentaal tot twinkelend gebladerte

Euritmievoorstelling door Chantal Heijdeman en Martine Meursing.

Lees verder

vrijdag 5 april

Waarom die fascinatie voor vaccinaties?

Bijeenkomst van de Alertgroep Den Haag.

Lees verder

zaterdag 6 april

Open dag Hogeschool Leiden

Opleidingen vrijeschool Pabo, Docent Euritmie en Docent Muziek.

Lees verder

zondag 7 april

Apocalyps: Het openen van de 7 zegels

Euritmieuitvoering met inleiding.

Lees verder

dinsdag 9 april

Kooruitvoering De Vrije School Den Haag

Onder leiding van Douwe Klinkenberg.

Lees verder

woensdag 10 april

Technische manipulatie van je lichaam: hoever ga je?

Studiecentrum voor antroposofie, lezing door Diederick Sprangers.

Lees verder

vanaf donderdag 11 april

De Fenomenologie van de vorm

Cursus met oefeningen in klei en zachte steen, o.l.v. Joost Poel.

Lees verder

donderdag 11 april

Licht en Duisternis

Workshop o.l.v. Wil Uitgeest.

Lees verder

donderdag 11 april

Kooruitvoering De Vrije School Den Haag

Onder leiding van Douwe Klinkenberg.

Lees verder

vrijdag 12 april

Grondbegrippen Antroposofie: De zin van ons bestaan

Studiecentrum voor antroposofie: inleidende lezing door Peter Tromp.

Lees verder

vrijdag 12 april

Het eerste Goetheanum

Voordracht door Pieter van der Ree.

Lees verder

zaterdag 13 april

Kanon Pokajanen - Arvo Pärt

Concert door Kamerkoor Kwintessens o.l.v. Raoul Boesten

Lees verder

woensdag 17 april

De strijd tegen generalisaties

Studiecentrum voor antroposofie, lezing door Kees Hulsman.

Lees verder

donderdag 18 april

Paasvoordracht - het Mysterie van Golgotha

Voordracht door Sebastiaan de Vries.

Lees verder

vrijdag 19 april

Oloïde maken in 1 dag

Workshop o.l.v. Joost Poel.

Lees verder

vrijdag 19 april

Het mysterie van Golgotha

Voordracht door Sebastiaan de Vries.

Lees verder

zaterdag 20 april

Mens en plant in opstand

Paasviering van de Jeugdsectie van de AViN.

Lees verder

zaterdag 20 april

Viering Stille Zaterdag

Met toespraak, euritmie en muziek.

Lees verder

donderdag 25 april

Corporate de Musical

Uitvoering door door studenten van Leiden University College.

Lees verder

vrijdag 26 april

Euritmie en kalligrafie

Optreden van twee Japanse kunstenaars, euritmie en kalligrafie komen samen.

Lees verder

zaterdag 4 mei

Help ik kan schilderen

Workshop en nascholing voor kunstzinnig therapeuten.

Lees verder

woensdag 8 mei

De filosofie achter het transhumanisme

Studiecentrum voor antroposofie, lezing door Jesse Mulder.

Lees verder

donderdag 9 mei

Vergeefse vrijheidsstrijd?

Voordracht door Désanne van Brederode over Syrische vluchtelingen in Nederland.

Lees verder

vanaf vrijdag 10 mei

Marc Chagall, poëtisch kunstenaar

Cursus o.l.v. Anita Schreuder.

Lees verder

vrijdag 10 mei

De compositie

Rien Zwijnenburg spreekt over de compositie als een van de drie elementaire grondbeginselen van de schilderkunst naast vorm en kleur.

Lees verder

zaterdag 11 mei

Waarom zoveel immigratie?

Bijeenkomst van de Alertgroep Den Haag.

Lees verder

dinsdag 14 mei

Filosofie van de Vrijheid

Studiecentrum voor antroposofie, lezing door Jelle van der Schuit.

Lees verder

vrijdag 17 mei

Kosmische Rhytmen - Anja Gruson

Boekbespreking door architect en kunstenaar Jan de Boon.

Lees verder

zaterdag 18 mei

Ik kom tot bezinning met euritmie, zang en viool

Studiecentrum voor antroposofie, lezing met euritmie en muziek.

Lees verder

woensdag 22 mei

Listen to the wind

Euritmie-opvoering door Eurythmy groep West Midlands. Poetry and Music.

Lees verder

vanaf vrijdag 31 mei

Inleiding in meditatie vanuit antroposofie

Cursus o.l.v. Thomas Mayer en Agnes Hardorp.

Lees verder

woensdag 5 juni

Van waarneming via informatica tot wijsheid in de zorg

Studiecentrum voor antroposofie, lezing door Albert Vlug.

Lees verder

zaterdag 8 juni

Oloïde maken in 1 dag

Workshop o.l.v. Joost Poel.

Lees verder

zaterdag 15 juni

De zes dienaren

Familievoorstelling voor jong en oud door het Märchenensemble Stuttgart van het sprookje van de gebroeders Grimm.

Lees verder

zaterdag 15 juni

Euritmieprogramma

Uitgevoerd door het Märchenensemble Stuttgart

Lees verder

zaterdag 7 september

Help ik kan schilderen

Workshop en nascholing voor kunstzinnig therapeuten.

Lees verder

Deze agenda pagina wordt mede mogelijk gemaakt door:
de gezamenlijke antroposofische agenda
AntroVista