Regio agenda

In deze agenda staan alle voor Den Haag, Leiden, Zoetermeer en Delft aangemelde komende activiteiten op Antrovista. Andere agenda's:

vanaf woensdag 26 september

Kunst-Zinnig werken met Carin Anderson

In deze cursus werken we in een klein groepje wekelijks aan een opdracht die verbonden is met het seizoen en de jaarfeesten.

Lees verder

vanaf woensdag 26 september

Masterclass schilderen

Met Sonia van der Klift, beeldend kunstenaar.

Lees verder

woensdag 26 september

Pasteltekenen: Michaël en de draak

Workshop door Anneke van Wensveen en Maaike Kroese.

Lees verder

donderdag 27 september

Kunst-zinnig werken

Met Carin Anderson.

Lees verder

donderdag 27 september

Schilderen met wol

Droogvilten 2-dimensionaal Met Carin Anderson.

Lees verder

donderdag 27 september

Michaelsheiligdommen in Europa

Marc van Delft - filmvoorstelling in het kader van de Michaelstijd (29-9 tot eind oktober).

Lees verder

vrijdag 28 september

Wat is synchroniciteit? Wat is resonantie?

Inleiding en gesprek met Rinke Visser, biografisch consulent.

Lees verder

vanaf zaterdag 29 september

Hartschool Aurum, gezonde impulsen voor hart en vaten

Ons team van huisartsen en therapeuten start najaar 2018 met een nieuwe hartscholing voor patiënten (en evt. hun partners).

Lees verder

zaterdag 29 september

Elisabeth Vreede in Leiden

Antroposofie en Astronomie. De presentatie van de Nederlandse vertaling van de 'astronomische brieven' van Elisabeth Vreede door de werkgroep 'Impuls Elisabeth Vreede'.

Lees verder

zaterdag 29 september

De aartsengel Michaël

Lezing door Sebastiaan de Vries.

Lees verder

zondag 30 september

Oprichting Elisabeth Vreede Instituut en Michaëlviering

Tweede bijeenkomst in samenhang met Elisabeth Vreede.

Lees verder

zondag 30 september

Herfstklanken

Zondagmiddagconcert van Duo Hartman-Van IJzerlooijin on de Barthkape.

Lees verder

maandag 1 oktober

Van discussie naar dialoog

Workshop met Martin van den Broek.

Lees verder

vanaf maandag 1 oktober

Voeding en Diabetes type 2

Cursus m.m.v. Barbara Houtman (POH), Maaike Kroese (kunstzinnig therapeute) en Veronique van Zeeland (natuurvoedingskundige).

Lees verder

dinsdag 2 oktober

De kruizen van de dierenriem en de toonsoorten

Lezing door Marc van Delft.

Lees verder

vanaf woensdag 3 oktober

Mindfulness en euritmie

Cursus met Irene Pouwelse.

Lees verder

donderdag 4 oktober

Schilderen met blauw

Workshop o.l.v. Wil Uitgeest.

Lees verder

donderdag 4 oktober

De werking van blauw

Voordracht met diapresentatie door Wil Uitgeest.

Lees verder

vanaf vrijdag 5 oktober

Vrouwelijke kunstenaars

Cursus o.l.v. Marion Jongens.

Lees verder

vanaf zaterdag 6 oktober

Tentoonstelling Liane Collot d'Herbois

Graag attenderen we u op de jaarlijkse tentoonstelling van schilderijen van Liane Collot d'Herbois in Leiden op vrijdag 5 oktober, zaterdag 6 oktober en zondag 7 oktober 2018.

Lees verder

zaterdag 6 oktober

Hemelkunde, astrosofie

Workshop o.l.v. Peter Evers.

Lees verder

zaterdag 6 oktober

Help ik kan schilderen

Eendaagse workshop schilderen op doek, o.l.v. Agnes Hulleman.

Lees verder

zaterdag 6 oktober

Earthrise- een Michaëlsconcert

Kamerkoor Kwintessens bezingt de aarde vanuit verschillende kanten in dit prachtige programma.

Lees verder

zondag 7 oktober

Reiken naar de ruimte

Michaëli-programma; voordrachten, eurythmie, muziek en recitatie uitgevoerd door de Werkgroep I-OANNA.

Lees verder

dinsdag 9 oktober

De robot ambitie

Voordracht van Bob Duin voor het Studiecentrum voor Antroposofie.

Lees verder

woensdag 10 oktober

Vertelstof als onderdeel van het vrijeschoolleerplan

Een lezing door Freerk Weerstra.

Lees verder

vrijdag 12 oktober

Taak en opgave van Europa

Tweede Alert bijeenkomst.

Lees verder

zaterdag 13 oktober

Earthrise- een Michaëlsconcert

Kamerkoor Kwintessens bezingt de aarde vanuit verschillende kanten in dit prachtige programma.

Lees verder

maandag 15 oktober

Lastige gesprekken voorbereiden, voeren en evalueren

Workshop met Martin van den Broek.

Lees verder

dinsdag 16 oktober

Biografie en levenskunst

Interactieve avond met Leo Beth, arts en biografisch consulent.

Lees verder

dinsdag 16 oktober

De robot kan het niets schelen

Voordracht van Arie Bos voor het Studiecentrum voor Antroposofie.

Lees verder

vanaf vrijdag 19 oktober

Grondbegrippen van de antroposofie

Een cursus van Peter Tromp voor het Studiecentrum: Wat is de zin van ons bestaan op aarde.

Lees verder

vanaf zaterdag 20 oktober

Muzikale archetypen in de toonsoorten I

Cursus o.l.v. Marc van Delft.

Lees verder

zondag 21 oktober

Das Gilgamesch Epos

De Freie Eurythmiegruppe Stuttgart geeft een eenmalige voorstelling in Nederland van dit klassieke Babylonische epos, de 'Faust van de oudheid', bewerkt voor eurythmie.

Lees verder

zaterdag 27 oktober

Muzikale archetypen in de toonsoorten II

Cursus o.l.v. Marc van Delft.

Lees verder

maandag 29 oktober

Het helpende gesprek

Workshop met Martin van den Broek.

Lees verder

dinsdag 30 oktober

Het Palästinalied en de horizon van de bewustzijnsziel

Voordracht met zang van Taco Sorgdrager voor het Studiecentrum voor Antroposofie.

Lees verder

dinsdag 30 oktober

Veelgodendom in Rome en de verering van Mithras

Voordracht door Ingrid Klerk.

Lees verder

zaterdag 3 november

Muzikale archetypen in de toonsoorten III

Cursus o.l.v. Marc van Delft.

Lees verder

zaterdag 3 november

Help ik kan schilderen

Eendaagse workshop schilderen op doek, o.l.v. Agnes Hulleman.

Lees verder

vanaf maandag 5 november

Egypte, Griekenland en de Romeinse cultuur

Drie middagen met Don van Zantwijk.

Lees verder

vanaf dinsdag 6 november

(W)aardig eigenwijs een dagje ouder

Verkenningstocht in de eigen biografie voor 55+

Lees verder

dinsdag 6 november

Karma, reïncarnatie en Christuswerking in deze tijd

Voordracht van Rob Gruben voor het Studiecentrum voor Antroposofie.

Lees verder

zaterdag 10 november

Filosofie van de Vrijheid en de Clown

Workshop van de Nationale Vertelschool.

Lees verder

vanaf maandag 12 november

Kunst als toevluchtsoord voor de vrijheid

Twee workshops met Christine Gruwez.

Lees verder

vanaf woensdag 14 november

In het licht van de schaduw

Cursus over ouder worden, met Miny Potze.

Lees verder

woensdag 14 november

De wortels van het Christendom

Voordracht door Ignaz Stegeman.

Lees verder

donderdag 15 november

De beeldentaal van het Sinterklaasfeest

Voordracht van Pieter van de Ree voor het Studiecentrum voor Antroposofie.

Lees verder

Deze agenda pagina wordt mede mogelijk gemaakt door:
de gezamenlijke antroposofische agenda
AntroVista